Zajímavosti

Nový přítel i nové album. Sledujte exkluzivní koncert a rozhovor s Adele

Zpěvačka Adele patří už několik let mezi nejznámější hudební interprety. Před pár dny vystoupila na unikátním koncertu v Los Angeles a v rámci něj poskytla i exkluzivní rozhovor. Malá ochutnávka z toho, co v něm prozradila, je ve videu. Celý rozhovor i koncert můžete sledovat dnes na Nova Fun.

Dechberoucí kulisa, úchvatná žena, výjimečný hlas a zpověď, která jde z nitra duše. Třiatřicetiletá britská zpěvačka Adele je zpět se vší parádou. Nový singl, nové album a nový přítel. Tomu všemu ale předcházel rozvod a z něj se na albu takříkajíc vyzpívala.

Zpěvačka je známá svou proříznutou pusou a nejedno peprné slovo padlo i v rozhovoru s legendární moderátorkou Oprah Winfreyovou. Velmi otevřená zpověď totiž doplňuje koncert z Los Angeles. V rozhovoru Adele také sdělila intimní podrobnosti o okamžiku, kdy si uvědomila, že manželství se chýlí ke konci.

Související obsah

​Držitelka Oscara a několika cen Grammy se také rozpovídala o alkoholu, dětství a hubnutí. Na koncertu zpěvačky zaznělo několik hitů, ale také novinky z jejího aktuálního alba s názvem "30". Vystoupení této jedinečné zpěvačky si nenechalo ujít ani několik hvězd jako například Leonardo DiCaprio, moderátorka Ellen, rapper Drake a zpěvačka Lizzo. Slovy chvály nikdo z nich nešetřil.

Významnou novinkou byl pro Adele i fakt, že ji její syn Angelo poprvé uvidí vystupovat. Zpěvačka se svěřila, že ještě nikdy nebyla před koncertem tak rozrušená.

Sledujte speciál Adele – One Night Only v pátek večer na Nova Fun ve 20:00, nebo už nyní na portálu Voyo.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz