Zajímavosti

Nový přítel i nové album. Sledujte exkluzivní koncert a rozhovor s Adele

Zpěvačka Adele patří už několik let mezi nejznámější hudební interprety. Před pár dny vystoupila na unikátním koncertu v Los Angeles a v rámci něj poskytla i exkluzivní rozhovor. Malá ochutnávka z toho, co v něm prozradila, je ve videu. Celý rozhovor i koncert můžete sledovat dnes na Nova Fun.

Dechberoucí kulisa, úchvatná žena, výjimečný hlas a zpověď, která jde z nitra duše. Třiatřicetiletá britská zpěvačka Adele je zpět se vší parádou. Nový singl, nové album a nový přítel. Tomu všemu ale předcházel rozvod a z něj se na albu takříkajíc vyzpívala.

Zpěvačka je známá svou proříznutou pusou a nejedno peprné slovo padlo i v rozhovoru s legendární moderátorkou Oprah Winfreyovou. Velmi otevřená zpověď totiž doplňuje koncert z Los Angeles. V rozhovoru Adele také sdělila intimní podrobnosti o okamžiku, kdy si uvědomila, že manželství se chýlí ke konci.

Související obsah

​Držitelka Oscara a několika cen Grammy se také rozpovídala o alkoholu, dětství a hubnutí. Na koncertu zpěvačky zaznělo několik hitů, ale také novinky z jejího aktuálního alba s názvem "30". Vystoupení této jedinečné zpěvačky si nenechalo ujít ani několik hvězd jako například Leonardo DiCaprio, moderátorka Ellen, rapper Drake a zpěvačka Lizzo. Slovy chvály nikdo z nich nešetřil.

Významnou novinkou byl pro Adele i fakt, že ji její syn Angelo poprvé uvidí vystupovat. Zpěvačka se svěřila, že ještě nikdy nebyla před koncertem tak rozrušená.

Sledujte speciál Adele – One Night Only v pátek večer na Nova Fun ve 20:00, nebo už nyní na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nový cestovatelský semafor: Polsko a Rumunsko si pohoršilo

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo cestovatelský semafor. Od pondělí 31. ledna se Polsko a Rumunsko nově přesunou mezi země s velmi vysokým rizikem výskytu koronaviru (tmavě červená kategorie). Podmínky návratu se však nezmění. Státy totiž patřily do červené kategorie, která je má stejné jako tmavě červená kategorie.

Píše se na Deník.cz