Zahraničí

Hubnutí, úzkosti i rozvod. Adele po letech promluvila otevřeně o svém soukromí

Zpěvačka Adele po několika letech promluvila otevřeně o tom, co si poslední roky nechávala pro sebe. V rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou mluvila o své váze, novém albu, rozchodu a úzkostech. Také po dlouhé době vystoupila na pódiu a zazpívala nové písně. A televize Nova dvouhodinový speciál Adele odvysílá v pátek.

Televizní stanice Nova Fun si pro své diváky připravila velké překvapení. Dvouhodinový speciál Adele – One Night Only britské zpěvačky a skladatelky Adele mimořádně zařadí do programové nabídky Nova Fun, a to již v pátek 26. listopadu od 20:00. 

Speciál bude uvedený v původním anglickém znění s českými titulky a zazní tam mix nejpopulárnějších hitů hvězdné interpretky a patnáctinásobné držitelky Grammy Adele. Světovou premiéru budou mít navíc některé singly z jejího čtvrtého a dlouho očekávaného studiového alba "30", které vyšlo v minulém týdnu. Adele tak ukončuje svou šestiletou hudební pauzu. 

Související obsah

​"Když zpívám a skládám, tak to přichází odjinud. Nemyslím si, že já sama bych měla takovou hloubku, jako mají mé písničky," popisuje svou tvorbu Adele. Na novém albu se podepsal rozvod s jejím manželem Simonem. "Byla jsem hodně osamělá. Myslím, že se na albu rozcházím. Utápěla jsem se v pocitech. Přestala jsem pít a hodně cvičím," říká Adele, která v posledních letech zhubla 45 kilogramů.

Spolu s koncertem si budou moci diváci užit i rozhovor s moderátorkou Oprah Winfreyovou, ve kterém zpěvačka promluvila i o svém soukromí. "Celý život jsem byla posedlá myšlenkou úplné rodiny, protože sama jsem ji jako dítě neměla. Slíbila jsem si, že když budu mít děti, tak zůstaneme všichni spolu. Strašně dlouho jsem se snažila a pak jsem byla zklamaná kvůli svému synovi. Zklamaná sama ze sebe, že se to nepodařilo," popisuje zpěvačka otevřeně své pocity.

Související obsah

​Manželství bere totiž hodně vážně. "Vše jsem zneuctila tím, že jsem se vdala a pak zase rozvedla. Stydím se, že mé manželství nefungovalo," dodává Adele. Přitom přiznává, že kdyby svého muže nepotkala, mohla se vydat sebezničující cestou. "Simon mi zachránil život. Přišel v pravou chvíli. Takovou stabilitu, jakou mi dal on a náš syn Angelo, mi nebyl schopný dát nikdo jiný," uznává. 

Na celý rozhovor se můžete podívat už v pátek na obrazovkách Nova Fun ve 20:00. Také speciální koncert Adele – One Night Only, který před pár dny odvysílala televize CBS a který sklidil mimořádně velký divácký úspěch, můžete sledovat už nyní na portálu Voyo.

Na velkolepé akci nechyběli ani hvězdní hosté, v publiku seděli například James Corden, Drake, Selena Gomez, Tyler Perry, Melissa McCarthy, Donald Glover, Nicole Richie, Gordon Ramsay, Ellen DeGeneres, Aaron Paul, Gabrielle Union, Dwyane Wade, Leonardo DiCaprio.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz