Krimi

Brutální útok: Opilý muž měl napadnout dvě ženy, pro 81letou letěl vrtulník

Brutální útok: Opilý muž měl napadnout dvě ženy, pro 81letou letěl vrtulník
Ilustrační snímek Zdroj: HZS Ústecký kraj

Dvě ženy měl v neděli napadnout mladý opilý muž v domě v obci na Klatovsku. Obě skončily v nemocnici.

Otřesným případem se zabývá policie v Plzeňském kraji. Událost se odehrála v neděli dopoledne v menší obci na Klatovsku. "Osmadvacetiletý muž v jednom z rodinných domů fyzicky napadl dvě ženy ve věku 81 a 51 let. Obě zraněné ženy si převzali do péče záchranáři," popsala policejní mluvčí Michaela Raindlová.

​"Záchranáři na místě ošetřili ženu (ročník 1940) se středně těžkými zraněními, při vědomí byla transportována leteckou záchrannou službou na urgentní příjem. Žena (ročník 1970) utrpěla lehčí až středně těžká zranění a byla transportována do Nemocnice Strakonice," uvedla mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

Související obsah

Údajného útočníka zadržela policie přímo na místě. Hned ho otestovala na alkohol, v dechu měl 2,5 promile. "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a případem se nadále zabývají," doplnila Raindlová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz