Domácí

Silnici v Mělníku zasypala cukrová řepa. Nejezdily kvůli ní autobusy

Silnici v Mělníku zasypala cukrová řepa. Nejezdily kvůli ní autobusy
řepa cukrovka na ulici v Mělníku Zdroj: PID

Netradiční pohled se naskytl cestujícím na autobusové zastávce v jedné z mělnických ulic. Silnici pokryla cukrová řepa, která se vysypala z náklaďáku. Kvůli tomu se na zastávku nedostaly autobusy. Vysypaný náklad museli odklidit hasiči.

Mnoho dopravců v Česku řešilo v pondělí ráno problémy s námrazou nebo i množstvím sněhu. Kvůli tomu v některých částech republiky nejezdily autobusy nebo měly velká zpoždění.

V Mělníku ale mají jiný problém. I zde se autobusy nedostaly na některé zastávky, konkrétně na Podolí a Pivovar. Není to však kvůli sněhu, ale kvůli cukrové řepě. Ta se v pondělí kolem deváté hodiny ráno vysypala v Bezručově ulici a zablokovala provoz. Předpokládá se, že autobusy nebudou v těchto zastávkách zastavovat minimálně do 12 hodin.

Související obsah

Řepu na místě odklízejí mělničtí hasiči ve spolupráci s technickými službami. "Na místě jsou i městští policisté a řídí provoz. Příčinu toho, jak se řepa vysypala, budou policisté dále zjišťovat," řekl policejní mluvčí Pavel Truxa. Pravděpodobně se ale jedná o technickou závadu na vozidle, které řepu přepravovalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz