Domácí

Celebrity se pochlubily adventní výzdobou. Podívejte se, jak zapalují svíčku. GALERIE

První adventní neděle je za námi a většina lidí v Česku zapalovala první svíčku na adventním věnci. Tuto tradici dodržují i české celebrity, které se na sociálních sítích pochlubily fotkami ze svých domovů, ze kterých dýchala vánoční atmosféra.

​České celebrity nechaly fanoušky nahlédnout do svého soukromí a ukázaly, jak si zdobí domácnost a jak trávily první adventní neděli. "Doba rozjímání, dobročinnosti a zklidnění. Už jste si dnes zapálili první svíčku na adventním věnci? My ano, a to dokonce na několika místech," napsala na svůj instagram třeba moderátorka Lucie Borhyová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Fotku přímo ze zdobení oken vánočními světýlky sdílela i herečka a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová. Zapálenou adventní svíčku a vyzdobenou vánoční tabuli už nasdílela i herečka Eva HolubováS přáním krásné první adventní neděle přišla i herečka a modelka Michaela Ochotská.

Související obsah

​V tomto období také zpěváci vydávají různé vánoční písničky. Symbolicky na první adventní neděli vyšla například i píseň zlatého slavíka Marka Ztraceného s Hanou Zagorovou. Vánoční duet nazpíval i Michal David se slovenskou zpěvačkou Martinou Schindlerovou.

Svým adventním věncem se pochlubil i moderátor Leoš Mareš s manželkou Monikou. Ten se nezdržel svých obvyklých vtípků a k příspěvku napsal: "Zase jsem to zapálil blbě. Vánoce v háji." Zlatým věncem se pochlubila i herečka Kateřina Brožová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Vánoční fotografii s celou rodinou sdílela i modelka Ornella Koktová. Trojnásobná maminka ukázala na fotce své děti Quentina, Svena a Lilianne. Fotkami s dětmi se pochlubila i zpěvačka Monika Absolonová. Krásný první advent popřála fanouškům i zpěvačka Heidi Janků.

S přáním krásné adventní neděle se přidala herečka Dana Morávková i Dagmar Havlová. "Láskyplný první adventní večer. Buďte zdraví a noste v sobě světlo," napsala Havlová na svůj instagram.

Podívejte se na všechny fotky v galerii:

Vánoce se blíží. Za štědrovečerní večeři si ale Češi připlatí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz