Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 2. prosince: Vaši nadřízení budou v šoku!

Horoskop na čtvrtek 2. prosince: Vaši nadřízení budou v šoku!
Zdroj: Getty Images

Saturn ve Vodnáři vás naučí lépe počítat a přemýšlet o budoucnosti. Platí, že všechno zlé je k něčemu dobré. Nadřízení jsou v šoku, jaká proměna v závěru měsíce nastala.

Beran

V práci vám jdou úkoly jako po másle, navíc z nich máte báječný pocit. Konečně pociťujete, že děláte něco užitečného a uplatňujete svůj potenciál. Platí to zejména pro Berany v humanitních oborech, ale ani ostatní si nemohou stěžovat na stagnaci.

Býk

Novou známost navážete díky přátelům. Ti pro vás mají nachystaného člověka, který se k vám hodí ve všech ohledech. Vyplatí se opustit komfortní zónu a vyrazit na rande naslepo, byť se vám to zdá jako ztráta času. Odejít ze schůzky můžete vždycky.

Blíženci

Vedení může mít pocit, že se jim sápete po krku. Perfektní pracovní výsledky vás sice hřejí na srdci, ale v závěru měsíce přináší riziko pracovních neshod. Konkurence je veliká a těžko vysvětlíte, že je vám něčí teplé místečko u zadní části těla.

Rak

Venuše ovlivňuje dění na domácím poli. Napomáhá porozumění napříč generacemi a její snahy podporuje i laskavé Slunce. Nedávné rozpory rodičů s dětmi jsou zapomenuty. Rodina vás podpoří v troufalých kariérních plánech, i když to mnohé zkomplikuje.

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Máte radost, že jste s rodinou naladěni na stejnou vlnu. Děti se nebojí komunikovat o svých problémech, i když to pro ně evidentně není nic příjemného. Díky vesmíru máte dostatek empatie a laskavosti, abyste překousli ostrá slova a zachovali klid.

Panna

Pozorovací talent zúročíte ve všech aktivitách, které souvisí s penězi. Neunikne vám žádná zajímavá nabídka a také si všímáte zvláštních detailů, jež by vás měly varovat. V samém začátku prosince proto nehrozí, že byste udělali unáhlený investiční krok.

Váhy

Chcete-li vylepšit porozumění s rodinou, pusťte se do akce okamžitě. Celý vesmír je vám přívětivě nakloněn a snahu korunuje úspěchem. Jste nezvykle tolerantní a díky empatii dokážete pochopit, co vašim miláčkům schází ke štěstí. Poskytnete jim to.

Štír

Neshody s jistým příbuzným se rozplynou jako pára nad hrncem. Nechápete, jak jste mohli přisuzovat tak velký vliv naprosté hlouposti. Mnoho Štírů dokonce přizná vlastní chybu a udělá první krok k usmíření. Domácností zavládne uvolněná atmosféra.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Milí Střelci, problémy ve vztahu a na soukromé půdě řešte s chladnou hlavou. Pokud to ve vás vře, vyběhněte na čerstvý vzduch a vykřičte zlobu do světa. Eliminujete slova, jimiž byste si to u svých blízkých rozházeli. Nezapomeňte, že se blíží advent!

Kozoroh

Ekonomické záležitosti si začátkem prosince vyžádají větší pozornost. Saturn ve Vodnáři vás naučí lépe počítat a přemýšlet o budoucnosti. Platí, že všechno zlé je k něčemu dobré. Poučili jste se z nepříjemné situace, která mohla dopadnout hůře.

Vodnář

Až s příchodem adventu máte pocit, že skutečně žijete. Vychutnáváte si každý okamžik naplno a snažíte se myslet pozitivně. Zásluhu na tom má příznivá konstelace, ale hlavně neutěšený život jistého blízkého člověka, z něhož jste se poučili.

Ryby

Cítíte, že vám vesmír fouká příznivý vítr do plachet. Proto se nezdržujete lelkováním a zbytečnými úkoly, jako je administrativa. Potřebujete mluvit, cestovat a rozšiřovat své portfolio. Nadřízení jsou v šoku, jaká proměna v závěru měsíce nastala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz