Krimi

Drama v benešovské nemocnici, muž vytáhl na zdravotníky zbraň

Středočeští policisté museli v pondělí odpoledne zasahovat proti muži, který v benešovské nemocnici ohrožoval nožem a střelnou zbraní zdravotníky. Nikdo nebyl naštěstí zraněn a muž nakonec skončil v policejních poutech.

Incident se odehrál krátce před 15. hodinou v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie. Agresivního pacienta měla do nemocnice přivést zdravotnická záchranná služba a na ambulanci se měl podrobit vyšetření. 

Na ambulanci měl muž následně vytáhnout nůž a začít s ním ohrožovat sestry. "Když se sestry před agresorem schovaly do bezpečí, měl vytáhnout střelnou zbraň," řekl pro Deník krajský radní pro zdravotnictví Pavel Pavlík (ODS).

Související obsah

​Na místo tak okamžitě vyjeli policisté, kteří měli muže zpacifikovat pomocí taseru. "Měl s sebou příruční zavazadlo a v této tašce si do nemocnice přinesl nůž a dvě střelné zbraně" informovala policejní mluvčí Michaela Richterová.

Muž následně skončil s pouty na policejní služebně. Příčinu jeho jednání či zda byl pod vlivem alkoholu nebo drog, policisté nespecifikovali. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz