Zahraničí

Nový důvod odchodu Harryho a Meghan! Královna je měla strašně urazit

Nový důvod odchodu Harryho a Meghan! Královna je měla strašně urazit
Zdroj: Profimedia

Objevil se dosud neznámý důvod, proč se Harry a Meghan měli rozhodnout opustit královskou rodinu. V nové knize Brothers and Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan ho vysvětluje autor Christopher Andersen.

V knize Brothers and Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan, která vyšla letos v listopadu, přichází její autor Christopher Andersen podle deníku Mirror s novým důvodem, proč Harry a Meghan opustili královskou rodinu. To, že nejsou vítáni, jim prý měla naznačit sama královna.

Královna měla podle Andersona požádat, aby byla odstraněna fotografie vévody a vévodkyně ze Sussexu s jejich synem. Tu měla do té doby vždy na stole spolu s fotkami ostatních členů královské rodiny, včetně Williama a Kate nebo prince Charlese a Camilly.

Související obsah

​Že jejich fotografie na stole mezi ostatními chybí, si Harry a Meghan všimli během vánočního projevu královny z její pracovny v roce 2019. Pár to údajně rozčílilo. Jen pár měsíců po vysílání pak oznámili, že chtějí odejít z královské rodiny a začít nový život za Atlantikem.

Mluvčí Buckinghamského paláce nechtěl událost zmíněnou v knize komentovat. "Knihy tohoto druhu nekomentujeme, riskujeme tím, že bychom takovým tvrzením dali nějakou formu autority nebo důvěryhodnosti," řekl pro New York Post.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz