Zajímavosti

Hádky, drsná slova a alkohol! Výměna manželek se vrací s novým dílem

Na televizní obrazovky se vrací nejúspěšnější reality show Výměna manželek. Už ve středu se diváci můžou těšit na premiérový díl zbrusu nové série. Opět na vás čekají drama, alkohol a hádky.

V nové řadě Výměny manželek se setkáte s partnery, kteří žijí ve Velkém Šenově, Barborou (32), Pavlem (36) a jejich dětmi Eliškou (16 měsíců) a Barborou (2,5).

Rodinu přihlásil do Výměny manželek Pavel, protože má pocit, že jeho žena nic nedělá, a tak chce Pavel zkusit, jaké je to bez ní. Barbora by si zase přála, aby odložil telefon a alespoň se věnoval dětem.

Na druhé straně poznáte Jarku (39), Tondu (53), Martina (8) a Jarouška (3), kteří žijí ve vesničce Hlivice. Za účast této rodiny ve Výměně manželek může Jarka, jejich vztah s Tondou podle ní zevšedněl a ochladl. Oba říkají, že by to chtělo nějaké zpestření. Tonda sám přiznává, že tahounem rodiny je Jarka.

Související obsah

Obě manželky se ve svých náhradních rodinách budou z počátku cítit velmi dobře a bude to vypadat, že nedojde ani k žádným výrazným hádkám. To je ovšem omyl!

Když Tonda se svou náhradní manželkou Barborou vyrazil na výlet, tak se pořádně pohádali kvůli alkoholu. Tonda totiž tvrdil, že je abstinent, a když ho Bára viděla pít, rýpla si do něj, a to se Tondy velmi dotklo.

Premiérovou Výměnu manželek sledujte ve středu večer na TV Nova nebo už nyní na portálu Voyo.

Ve videu zde se můžete podívat na další ukázky z dílu:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz