Domácí

Uvázlý kamion zablokoval silnici. Děti se kvůli tomu nedostaly do školy

Uvázlý kamion zablokoval silnici. Děti se kvůli tomu nedostaly do školy
Zdroj: Archiv čtenáře TN.cz H. Hansola

Na Chomutovsku ve středu ráno uvázl kamion. Nerespektoval dopravní značku a vjel na kovový most, který poškodil. Kvůli tomu nemohly jezdit autobusy a děti se neměly jak dostat do škol. Do odpoledních hodin mohla po silnici projet pouze osobní auta.

Ve středu kolem šesté hodiny ranní kamion v obci Celná nerespektoval zákaz vjezdu nákladních vozidel nad sedm tun a pokračoval v jízdě. Směrem na obec Výsluní vjel na kovový most, když však couval, na náledí mu uklouzl návěs.

"Návěs následně narazil do betonových svodidel, kde uváznul. Podle našich informací plně naložený kamion vážil dokonce 30 tun," sdělila pro TN.cz mluvčí ústecké policie Miroslava Glogovská.

Související obsah

Kvůli nehodě museli na místě omezit dopravu, autobusy zde nemohly projet. Děti se proto nedostaly do škol. Vyprošťování kamionu bylo naplánováno na patnáctou hodinu. Do té doby je silnice průjezdná pouze pro osobní auta.

Nehoda se podle zdravotníků obešla bez zranění. Na místě nemuseli zasahovat ani hasiči.  

Podívejte se na fotky z dopravní nehody v galerii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Píše se na Deník.cz