Podcast

Záchranáři jsou vytížení, Zeman přivítá další kandidáty. Pusťte si ranní podcast

Nových případů nákazy koronavirem nadále strmě přibývá. O tom, zda je situace natolik vážná, abychom si volali záchrannou službu, promluvila ve vysílání Snídaně s Novou mluvčí pražské ZZS Jana Poštová. Prezident Zeman dnes pokračuje v setkávání s ministry a dnes v Lánech přivítá další dvojici. To vše a mnohem víc z domova, zahraničí a sportu se dozvíte ve středečním Přehledu Snídaně s Novou s datem 1. prosince 2021.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz