Zajímavosti

Vémolova Lela je podruhé maminkou. Před porodem se nakazila covidem

Vémolova Lela je podruhé maminkou. Před porodem se nakazila covidem
Zdroj: Profimedia

Známý MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola se raduje z dalšího přírůstku do rodiny. Jeho partnerka Lela Ceterová ve středu přivedla na svět zdravé dítě, před porodem jí ale vyšel pozitivní test na covid-19. Bijec oznámil pohlaví i jméno v přímém přenosu.

Vémolovi a Ceterové se narodil druhý společný potomek. "Už jsme na světě. Dnes poteče proudem vodka," oznámil MMA bijec radostnou novinu na sociálních sítích.

"Začínám slavit. Radost obrovská. Lela i miminko v pořádku," ubezpečil vzápětí fanoušky. "Dneska ráno byly komplikace, když jsme s Lelou dělali předoperační vyšetření, tak jsme zjistili, že je covid pozitivní. Vůči ní mě to strašně mrzelo, potom jsem tam nemohl ani být s ní. Miminko jí hnedka odebrali, nevíme zatím ani váhu a výšku," přiznal později Vémola. Koronavirus má i Karlos a dcera Lili.

V přímém přenosu na instagramu oznámil, že Lela porodila chlapečka. "Narodil se nám nový král. Přesně jak jsem slíbil, tak jsem splnil. Máme novýho krále. Na Arnolda si ještě počkám, ale protože tohle byl bojovník jako Rocky Balboa, malej coviďáček, tak tohle je Rocky Vémola," řekl.

Související obsah

Kromě dcery Lili, kterou má Karlos také se svou modelkou ze slovenské Žiliny, je zápasník otcem syna Karlose Jr. a z předešlého vztahu má i nevlastní dceru.

Ceterová porodila přesně v termínu. "Tak mi je do pláče. Jak těch devět měsíců uběhlo. A už za pár hodin budeš tady. Ani usnout nemůžu. Zítra už konečně přichází ten den D. Už se tě s Karlosem nemůžeme doma dočkat. Konečně se dozvíme, jestli budeš děvčátko, nebo chlapeček," vzkázala v úterý večer.

O jméně Rocky Vémola už přes časem básnil v Životě ve hvězdách. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz