Karlos Vémola

Vémolovu údajnou milenku Lulu už tři měsíce hledá policie!

Vémolovu údajnou milenku Lulu už tři měsíce hledá policie!
Zdroj: Profimedia

Samozvaná milenka zápasníka Karlose Vémoly Lulu je v hledáčku policie už od července letošního roku. Do databáze hledaných osob měla být zařazena poté, co se nedostavila k výslechu na policejní služebnu. Obviněna má být z krádeže peněženky v obchodním centru v Kladně. S informací přišel deník Blesk.

39letá Lulu, vlastním jménem Zdeňka Černá, zachytily podle Blesku bezpečnostní kamery kladenského obchodního centra loni v srpnu ve chvíli, kdy měla odcizit peněženku s platební kartou. Černá to popírá. Tvrdí, že se žádného trestného činu nedopustila. „O této kauze slyším poprvé. Určitě se jedná o nějakého hejtra, který šíří mylné informace. Tenkrát jsem našla peněženku v obchodním centru, kterou jsem odevzdala ochrance,“ potvrdila Blesku. O tom, že by se měla dostavit k výslechu do České republiky, prý ještě neslyšela. Žije totiž trvale v Německu.

Související obsah

Zdeňka Černá se do povědomí veřejnosti dostala koncem letošního léta, kdy otevřeně přiznala, že byla jednou z milenek terminátora Vémoly, a to prý i v době, kdy byla jeho tehdejší partnerka Lela Ceterová těhotná. Ta se s ním měla rozejít právě z důvodu Vémolových nevěr. Sám Vémola vztah s Černou popřel a důvod rozchodu s Ceterovou nekomentoval.

nep, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz