Domácí

Nepovedená krádež v paneláku. Zloděje někdo omylem zamkl v suterénu

Nepovedená krádež v paneláku. Zloděje někdo omylem zamkl v suterénu
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Jednatřicetiletému muži z Plzeňska krádež nevyšla tak, jak si představoval. Vydal se do jednoho z paneláků v Plzni na Lidické ulici, kde se mu sice povedlo několik věcí vzít, ale potom ho někdo nedopatřením zamknul v suterénu. Než se dostal ven, na místo přijeli policisté.

Policisté 19. října večer vyjeli prověřit oznámení. V panelovém domě v Lidické ulici v Plzni totiž někdo hlasitě bouchal na dveře ve společných prostorech v suterénu. Obyvatelé domu proto zavolali na tísňovou linku.

"Po příjezdu hlídky na místo byly dotčené dveře otevřeny a za nimi stál cizí muž, který v domě nebydlel. S největší pravděpodobností muže kdosi nedopatřením uzamkl," uvedla mluvčí policistů Veronika Hokrová.

Související obsah

Zloděj se dostal do paneláku tak, že poničil hlavní vchodové dveře. Způsobil tím škodu za devět tisíc korun. "Dům následně prohledal a před jednou z bytových jednotek měl odcizit volně odložené pánské sportovní boty a u další bytové jednotky si měl vzít z odstaveného dětského kočárku volně položenou dětskou látkovou deku," popsala Hokrová, co vše si nezvaný návštěvník stihl v domě nakrást.

Potom muž pokračoval do suterénu domu, kde ho někdo zamknul. Strážci zákona u něj později našli ukradené věci. "Policisté 31letému muži z Plzeňska sdělili podezření z přečinu krádeže, které se dopustil i přesto, že byl za obdobnou trestnou činnost v posledních třech letech pravomocně potrestán," dodala Hokrová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz