Domácí

Krásná cizinka záhadně zemřela v Praze. Její přítel nechápe, co se stalo

Krásná cizinka záhadně zemřela v Praze. Její přítel nechápe, co se stalo
Zdroj: GoFundMe.com

Tragicky skončil víkendový výlet do Prahy pro 29letou Daire Ni Heidhinovou z Irska. S partou kamarádek si užívala atmosféru české metropole, když v tom se jí udělalo špatně. Zemřela po převozu do nemocnice. Její zdrcený přítel jí do nebe poslal dojemný vzkaz.

Daire přicestovala do Prahy z irského Dundalku minulý týden. Na poslední chvíli se s kamarádkami rozhodly, že si v českém hlavním městě užijí dámskou jízdu. Výlet se ale ve vteřině změnil v horor. O případu informoval portál Irish Mirror.

Na hotelovém pokoji se mladé ženě náhle přitížilo a záchranáři ji museli převézt do nemocnice. Tam v sobotu 27. listopadu ráno zemřela.

Jejího přítele Kevina O’Hanlona tragická událost zničila. Nečekal, že se mu životní láska z Česka už nevrátí. "Nedokážu uvěřit, že tohle vůbec píšu. Cítím se, jako bych se zasekl ve snu a nemůžu se probudit. Lásko, udělala jsi ze mě nejšťastnějšího muže. Nikdy by mě ani nenapadlo, co budu k někomu schopen cítit," napsal na sociální síť.

Související obsah

​Nedokáže si vysvětlit, jak se to mohlo stát. "V době, kterou jsme mohli strávit spolu, nebyla jediná chvíle, ve které bych se necítil jako nejšťastnější a nejmilovanější člověk na světě. Měl jsem to tak už od prvního okamžiku, kdy se střetly naše pohledy. Nesmírně tě miluji a budu až navěky," doplnil.

Daiřina kamarádka Niamh Kerleyová založila sbírku na platformě GoFundMe, kde žádá o příspěvky na pokrytí nákladů na převoz těla do Irska. Za pouhé čtyři dny lidé poslali neuvěřitelných 540 tisíc korun, původní cíl přitom činil "jen" 250 tisíc. Všechny peníze, které zbydou, dá Kerleyová na charitu pomáhající pozůstalým v podobných situacích.

​Zesnulá pracovala jako praktická lékařka pro děti do pěti let a ve volném čase hrála ženský fotbal. Její smrt hluboce zasáhla i spoluhráčky. "Život je neskutečně krutý. Byla až příliš mladá na to, aby nás opustila," vzkázaly.

Pod sbírkou desítky lidí vyjadřují soustrast. Kdy proběhne poslední rozloučení, není zatím kvůli transportu těla jasné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Píše se na Deník.cz