Zahraničí

Kariéra Aleca Baldwina dost možná skončila. Herectví je mu už jedno

Dlouhá kariéra Aleca Baldwina dost možná končí. Přiznal to ve čtvrtečním rozhovoru pro stanici ABC. Herectví už jej prý nezajímá. Za smrt kameramanky, která zemřela po jeho výstřelu při natáčení filmu Rust, prý necítí zodpovědnost.

Herci Alecu Baldwinovi se 21. října změnil život. Poté, co omylem zastřelil při natáčení filmu Rust kameramanku Halynu Hutchinsovou, dost možná ukončí kariéru. Řekl to ve čtvrtečním rozhovoru pro stanici ABC.

"Nedokážu si představit, že bych ještě někdy natáčel se zbraněmi," řekl Baldwin. "Kariéru už mám u p*****," dodal. Na otázku, zda s herectvím skončil, odpověděl: "Může to tak být."

"Pořád se mi o tom zdá. Projdu dnem, nějak to zvládnu, pak se emocionálně zhroutím," prohlásil slavný herec. Uvedl také, že necítí za smrt kameramanky vinu. "Kdybych si myslel, že jsem zodpovědný, musel bych se zabít," řekl.

Související obsah

Po nehodě na place westernu Rust zemřela po výstřelu 42letá kameramanka Halyna Hutchinsová. Zranil se i režisér Joel Souza. 

Baldwin v rozhovoru také prohlásil, že nestiskl spoušť. Jak se tragédie stala, policie stále vyšetřuje. Na Baldwina a producenty filmu podali členové štábu dvě žaloby.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz