Zahraničí

Dívce (13) spadl do vany telefon, nepřežila zásah elektrickým proudem

Dívce (13) spadl do vany telefon, nepřežila zásah elektrickým proudem
Ilustrační Zdroj: profimedia.cz

Mladá dívka ve Francii utrpěla zásah elektrickým proudem ve vaně poté, co jí do vody spadl telefon, který si nabíjela v zásuvce. Elektrický šok byl pro dívku bohužel smrtelný.

Záchranářům zasahujícím na místě se nejprve dívku podařilo oživit, napsal v sobotu deník Le Parisien. Dívka byla několik dní v kómatu v univerzitní nemocnici v Lyonu, poté zemřela.

13letá teenagerka byla v době nehody doma s kamarádkou, která utrpěla šok a byla převezena do nemocnice. Přesný sled událostí policisté i nadále vyšetřují. Neštěstí se stalo ve francouzském městě Macon.

Související obsah

​Matka zemřelé následně v místních novinách apelovala na dospívající a jejich rodiče, aby byli opatrní.

"Tohle musí být varováním pro ostatní mladé lidi, protože jak se říká, mají telefony přirostlé k rukám. Naléhám, abyste si telefon do vany nebrali, protože to může skončit tragicky," uvedla matka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nový cestovatelský semafor: Polsko a Rumunsko si pohoršilo

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo cestovatelský semafor. Od pondělí 31. ledna se Polsko a Rumunsko nově přesunou mezi země s velmi vysokým rizikem výskytu koronaviru (tmavě červená kategorie). Podmínky návratu se však nezmění. Státy totiž patřily do červené kategorie, která je má stejné jako tmavě červená kategorie.

Píše se na Deník.cz