Krimi

Střelba u Plzně: Útočník zastřelil jiného muže, pak spáchal sebevraždu

Plzeňští kriminalisté od nedělního večera vyšetřují střelbu, která se stala v obci Radějovice u Plzně. O život přišel jeden muž, údajný pachatel následně podle policie spáchal sebevraždu.

V podvečerních hodinách došlo k násilnému trestnému činu v obci Radějovice na severním Plzeňsku. Muž měl na jiného muže vytáhnout zbraň a zastřelit ho. Na místě zasahovalo několik desítek policistů se samopaly a v neprůstřelných vestách.

Údajný střelec po útoku z místa utekl, následně byl nalezen několik stovek metrů od místa bez známek života.

Související obsah

​"Při incidentu zemřela jedna osoba. Krátce poté se s největší pravděpodobností připravil o život i sám pachatel. Žádné nebezpečí už v současné chvíli nehrozí," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Eva Červenková s tím, že případ nebude v současné chvíli více komentovat. Co se vlastně stalo a proč muž střílel, policisté v současné době stále vyšetřují. Podle portálu Krimi Plzeň se mělo jednat o bratry, příčinou střelby měly být majetkové spory v rodině.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz