Domácí

S čerstvým řidičákem a opilá bourala, při nehodě zemřela spolujezdkyně

Mladá řidička měla vážnou nehodu v neděli v noci ve Středočeském kraji. Při nehodě se zranila, její spolujezdkyně ale nepřežila. Další smrtelná nehoda se stala v Libereckém kraji, kde se srazil sypač a osobní auto.

Zřejmě nepřiměřená rychlost a pravděpodobně i počasí stojí za vážnou nehodou, která se stala v neděli kolem čtvrt na jedenáct v noci na Příbramsku nedaleko nádrže Orlík. Osmnáctiletá řidička narazila s osobním autem do stromu.

"Zraněná řidička byla letecky přepravena do pražské nemocnice," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová. Později upřesnila, že řidička měla pozitivní test na alkohol, v krvi měla přes jedno promile. Podle záchranářů se u řidičky jednalo o středně těžké poranění, stěžovala si na bolest hrudníku a břicha.

Související obsah

​Vedle řidičky seděla o pět let starší spolujezdkyně. Ta však náraz do stromu nepřežila. Dvojice jela od Koubalovy Lhoty směrem na Klenovice.

​Srážka v Libereckém kraji

Záchranáři vyjeli v šest ráno k dopravní nehodě blízko Sosnové na Českolipsku. Došlo tam ke srážce osobního a nákladního auta. Dopravní nehodu s nejvyšší pravděpodobností zavinilo počasí a nepozornost řidičů.

Prvotní zprávy uváděly, že se zranil jeden člověk. Jeho zranění ale byla tak vážná, že zemřel, což potvrdili také záchranáři. Další vyšetřování odhalí bližší podrobnosti.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz