Zahraničí

Plačková měla kšeftovat s kokainem, teď ignoruje lockdown. Z domu má noční klub

Plačková měla kšeftovat s kokainem, teď ignoruje lockdown. Z domu má noční klub
Zdroj: Profimedia

Zuzana Plačková, kterou kriminalisté stíhají v případu rozsáhlé drogové sítě, si z luxusní vily za Bratislavou udělala klub s nepřetržitým provozem. Nastěhovala si tam několik kamarádů a společně si užívají jeden večírek za druhým. Lockdown nelockdown, tahle partička jako by vůbec neslyšela doporučení slovenské vlády kvůli pandemii.

U našich východních sousedů je již třetím týdnem zavřené všechno kromě potravin a lékáren. Vláda požádala, aby lidé omezili kontakty na naprosté minimum. A tak známá influencerka Zuzana Plačková udělala přesný opak. U ní doma to žije, jako by žádný covid-19 nebyl.

Luxusní vilu sice s manželem Reném ještě dokončují, vířivku už ale mají. Právě z ní Plačková provokuje se sklenkou šampaňského nejčastěji. "Miluji svátky. Vždyť svátky jsou každý den," smála se.

S partou přátel chce Plačková strávit pod svojí střechou celý týden. Alkohol zřejmě poteče proudem nonstop a nouze určitě nebude ani o dobré jídlo.

Související obsah

Zuzana a René od září čelí obvinění z výroby a obchodování s drogami, oba jsou stíhaní na svobodě. Influencerka byla zatčena při velké razii, kdy policisté na různých místech odhalili přes devět kilogramů pervitinu, tedy přinejmenším 90 tisíc jednorázových dávek této drogy. 

Instagramová hvězda vinu od začátku popírá a případ označuje za nedorozumění, které se podle ní časem vysvětlí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz