Domácí

Řidička na kluzké vozovce trefila náklaďák, zázrakem přežila

Řidička na kluzké vozovce trefila náklaďák, zázrakem přežila
Zdroj: Policie ČR

Čtyřicetiletá žena za volantem fiatu narazila v úterý u Českých Budějovic čelně do stojícího nákladního auta. Z hrozivě vypadající nehody vyvázla s těžkým zraněním, stejně jako dítě, které vezla.

Karambol se stal kolem desáté hodiny u Ševětína na silnici první třídy číslo 603 vedoucí podél dálnice z Českých Budějovic do Veselí nad Lužnicí.

"Této nehodě předcházela dopravní nehoda, při které řidič dodávky pravděpodobně na kluzké vozovce narazil do svodidel," popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Zdroj: Policie ČR

​Šofér nákladního vozu zastavil, aby pomohl. V protisměru přijížděl fiat a do náklaďáku čelně narazil. Z osobního auta se rázem stal vrak. Posádku museli vyprostit hasiči. Řidička utrpěla těžká zranění, stejně jako dítě, které vezla. Záchranáři je přepravili do nemocnice, žena skončila v traumacentru a dítě, jehož věk záchranné složky neupřesnily, na áru.

Související obsah

​Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 400 tisíc korun. Okolnosti nehody prověřují českobudějovičtí kriminalisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz