Zahraničí

Ve snu se muži zjevila výherní čísla. Do konce života už nebude muset pracovat

Ve snu se muži zjevila výherní čísla. Do konce života už nebude muset pracovat
Zdroj: Profimedia.cz

Neuvěřitelné štěstí měl muž z Austrálie. Ve snu se mu totiž zjevila čísla. Ta pak vsadil v loterii a vyhrál obrovskou sumu peněz. S manželkou si teď plánuje předčasný důchod.

Zní to jako příběh z hollywoodského filmu. Muži z australského města Edwardstown se prý ve snu zjevila výherní čísla do loterie. Dokonce na ně ve snu i vyhrál. Čísla proto začal od té doby pravidelně sázet do loterie. Příběh muže popsal portál The New York Post.

Nikdo by ale nevěřil, že po pár letech se sen stane i skutečností. Díky číslům, která se mu v noci zdála, se mu podařilo trefit jackpot. "Byl jsem ráno nakoupit. Když jsem se vracel, napadlo mě zkontrolovat tiket. Když jsem ho naskenoval, neobjevila se žádná částka, napadlo mě, že jsem tedy musel vyhrát něco opravdu velkého," řekl šťastný výherce.

Související obsah

​Šťastlivec se poté vydal do centrály loterijní společnosti. Tam mu oznámili, že trefil jackpot. Vyhrál 4,8 milionu australských dolarů, tedy v přepočtu přes 77 milionů korun.

Výherce už ví, jak s penězi naloží. Uvažuje totiž o předčasném důchodu. "Já i manželka pracujeme, teď ale můžeme zvolnit nebo třeba přestat pracovat úplně," líčí své plány Australan. "Určitě pomůžeme i našim dětem. No a zbytek života si prostě budeme užívat," dodává.

*V článku jsme původně uvedli nesprávnou výši výhry, za chybu se omlouváme.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz