Krimi

Muž na pražském sídlišti obtěžoval školačku. Pomozte policii s pátráním

Muž na pražském sídlišti obtěžoval školačku. Pomozte policii s pátráním
Ilustrační snímek

Pražští policisté pátrají po neznámém muži, který na Černém Mostě v úterý po 13. hodině sledoval od základní školy nezletilou dívku až k ní domů. Podařilo se jí utéct, muž se však před domem sexuálně uspokojil. Strážci zákona prosí veřejnost o pomoc.

Z policejního popisu vyplývá, že se jednalo o podprůměrně vysokého Čecha. "Mělo se jednat o muže mladšího vzhledu a přibližně 160 cm vysokého. Měl hnědé kudrnaté vlasy po ramena a na obličeji s největší pravděpodobností vytetovanou čárku od špičky nosu po bradu," uvedla mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.

Podle policistů pachatel mohl mít vousy. Když pronásledoval nezletilou dívku, měl na sobě mikinu s nápisem, tepláky šedo-černé barvy a na nohou hnědé zimní tenisky. Muž hovořil česky a bez přízvuku.

Související obsah

"V souvislosti s tímto případem hledáme muže uvedeného popisu. Pokud ho někdo poznává nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158," doplnila Siřišťová.

Policisté muže podezřívají z trestného činu výtržnictví. V případě prokázání viny mu budou hrozit až dva roky za mřížemi.

at, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz