Zahraničí

Obrovské ponížení vévodkyně Kate. Stalo se to po narození Lilibet

Obrovské ponížení vévodkyně Kate. Stalo se to po narození Lilibet
Zdroj: Profimedia

Na povrch vyplaval další detail vleklého mezi sporu vévodskými páry z Cambridge a ze Sussexu. Když se letos v červnu Meghan narodila dcerka Lilibet, Kate jí chtěla poblahopřát a pozdravit svou druhou neteř. Markleová se s ní ale prý odmítla bavit.

Výrazné královské dvojice se rozkmotřily poté, co Harry s Meghan opustili rodinu a přestěhovali se do Ameriky. Vévodkyně Kate vždy platila za tu, která se snaží jablko sváru odhodit daleko za obzor. Jenže útěkáři, jejichž jména jsou v Buckinghamském paláci na černé listině, si toho neváží.

Portálu Good To Know to řekla americká publicistka Kinsey Schofileldová, která se vztahy uvnitř britské šlechty zabývá. Kate se chtěla s Meghan spojit po narození Lilibet, vlídného přijetí se jí však údajně nedostalo.

"Kate se vážně snažila, posílala různé vzkazy i dárečky. Možná to i trošku přeháněla. Každopádně Meghan a Harry kontakt s ní odmítli," uvedla Schofieldová. 

Související obsah

​Kate a Meghan spolu od léta podle všeho nemluvily. Princ William mladšímu bratrovi stále neodpustil rozhovor s Oprah Winfreyovou z letošního března, v němž královskou rodinu bez servítek zkritizoval. Už dřív mu vzkázal, že špinavé prádlo nesmí nikdy prát na veřejnosti. V interview mimo jiné nařčení vysoce postaveného člena rodiny z rasismu.

Lilibet naživo ještě neviděla ani královna Alžběta. Nezmění se to ani o vánočních svátcích, Sussexovi na tradiční štědrovečerní hostinu na panství Sandringham nedorazí. Mají v plánu zůstat na druhé straně oceánu.

Meghan je trnem v oku i vlastnímu otci. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz