Zahraničí

Řidič nacouval do čtyřletého chlapce! Ten nezvládl převoz do nemocnice

Řidič nacouval do čtyřletého chlapce! Ten nezvládl převoz do nemocnice
Zdroj: Facebook: Polícia SR - Prešovský kraj

Policisté na východě Slovenska vyšetřují vážnou nehodu. Malý chlapec si hrál před domem a pravděpodobně uklouzl na ledu ve chvíli, kdy tam couval se svým vozem jeden ze sousedů a na chlapce najel. Ten při převozu do nemocnice zemřel.

Tragická dopravní nehoda se stala ve středu ve slovenské obci Petrová v okrese Bardejov. Sedmapadesátiletý řidič vozidla VW Touareg zařadil zpátečku a srazil čtyřletého chlapce, který se podle policie zřejmě klouzal na silnici.

"Chlapeček utrpěl při nárazu zranění, kterým při převozu do nemocnice podlehl. Jak se tragédie odehrála a kdo ji zavinil, stále vyšetřujeme," řekl prešovský policejní mluvčí Daniel Džobanik.

ZIMNÁ DETSKÁ RADOVÁNKA SKONČILA TRAGICKY Včera popoludní došlo na prístupovej ceste v osade obce Petrová, okres...

Posted by Polícia SR - Prešovský kraj on Thursday, December 9, 2021

Související obsah

​Vyšetřovatel už řidiče, který bydlí nedaleko rodiny chlapce, začal stíhat pro trestný čin usmrcení z nedbalosti. V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody na dva roky až pět let.

"Soudní znalec musí vypracovat posudek, musí se vyslechnout všichni svědci a zjistit všechny okolnosti, za kterých se nešťastná událost stala," doplnil Džobanik.

Podívejte se na reportáž z Televizních novin o dopravní nehodě, při které řidič srazil čtyři školáky:

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz