Krimi

Lupič v České Lípě pořezal barmanku, chodí jako tučňák. Pomozte s pátráním

Lupič v České Lípě pořezal barmanku, chodí jako tučňák. Pomozte s pátráním
Zdroj: Policie ČR

Českolipští policisté pátrají po muži, který ve středu odpoledne přepadl hernu v ulici Červeného kříže. Barmance zasadil několik ran nožem, v podniku byla sama. Lidé by ho mohli poznat podle kolébavého způsobu chůze, podle svědka se pohyboval jako tučňák.

Lupič do herny přišel okolo půl druhé odpoledne. Když se ubezpečil, že tam nejsou žádní hosté, začal po barmance požadovat peníze.

"Žena ho zpočátku odmítla uposlechnout, ale poté, co přelezl ohrazení baru, mu hotovost vydala," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková s tím, že jde o částku v řádu tisíců korun.

Při přepadení ji zranil nožem. "Barmanka utrpěla několik povrchových bodných a řezných ran, se kterými ji sanita převezla na ošetření do nemocnice. Zranění naštěstí nejsou vážná," pokračovala.

Související obsah

Podezřelý je přibližně 180 centimetrů vysoký a má robustní, až obézní postavu. Na sobě měl černou bundu, černou pletenou čepici a přes obličej roušku. "Svědek, který ho viděl z herny odcházet, o něm řekl, že se pohybuje jako tučňák, a právě podle kolébavého způsobu chůze by ho někdo z jeho okolí mohl poznat," doplnila Baláková.

Policie po lupiči intenzivně pátrá. Kdo muže viděl nebo o něm má jakékoliv informace, se má ozvat na linku 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz