Zajímavosti

Slavný Fred Flinstone shodil 90 kg, dnes byste ho téměř nepoznali

Slavný Fred Flinstone shodil 90 kg, dnes byste ho téměř nepoznali
Zdroj: Profimedia

Herec John Goodman (69) na premiéře animovaného seriálu The Freak Brothers šokoval fanoušky svou postavou. Goodman, kterého diváci mohou znát třeba jako hlavu rodiny ve filmu Flinstoneovi, zhubl neskutečných 90 kilogramů. Jeho hlavní motivací byl prý strach o život.

Obezita Goodmanovi v minulosti pomohla získat řadu filmových i seriálových rolí (obzvlášť v komediích). Jako herecký manžel Roseanne Connerové v úspěšném sitcomu Roseanne získal ocenění Zlatý glóbus. Proslul ale třeba i jako Fred Flinstone v oblíbeném filmu Flinstoneovi.

Ačkoliv na svém životním stylu dlouhá léta neměl potřebu nic měnit, nakonec ho vystrašili lékaři. Řekli mu, že pokud nezhubne, zemře. A to zabralo. Goodman postupně shodil 90 kilogramů, informuje deník The Sun. Svou novou postavou se pochlubil v Los Angeles při premiéře animovaného seriálu The Freak Brothers.

Související obsah

​John Goodman ještě v roce 2017 vážil 180 kilogramů. Hercova váha roky kolísala, tentokrát prý ale změnil přístup. "Tentokrát jsem to chtěl udělat pomalu. Hýbat se, cvičit. Dostávám se do věku, kdy si už nemůžu dovolit sedět na místě," řekl pro ABC News.

John údajně přijal dietu středomořského typu, která se zaměřuje na ryby, olivový olej, zeleninu, ořechy a ovoce. Vzal si také osobního trenéra, aby zdokonalil své cvičení. Denně ušel alespoň 10 tisíc kroků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz