Obezita

Mladá žena zhubla skoro metrák. Proměna ji přesto netěší!

Mladá žena zhubla skoro metrák. Proměna ji přesto netěší!
Zdroj: Profimedia

Právnička z Arizony Joanna Pearsonová dokázala shodit neuvěřitelných devadesát kilo a změnila se k nepoznání. Přesto ji ohromující transformace netěší. Má totiž dojem, že ji její staré tělo stále pronásleduje.

Joanna vážila ještě před několika lety až 185 kilo. Pak se rozhodla zhubnout a během tří let dokázala shodit polovinu své tělesné váhy, píše britský Daily Mail.

Přesto ji radikální proměna netěší. Po shození nadbytečných kil se totiž podle vlastních slov cítí jako Frankensteinovo monstrum. Na těle jí totiž zbyla spousta přebytečné kůže a ona si tak připadá, jako by její tělo bylo sešito z neladících částí.

Sedmatřicetiletá právnička z Arizony, která se rovněž stará o svého otce, ovšem už má plán, jak se zase cítit lépe. Založila sbírku a doufá, že se jí povede vybrat dost peněz na operaci, díky které se kožních "závěsů" zbaví.

Související obsah

"Je mým snem, že se jednoho dne zbavím téhle fyzické i mentální zátěže," doufá Joanna, která se na svou původní váhu dostala poté, co celé dny jedla jídlo z fastfoodů a zalévala ho velkým množstvím slazených limonád.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz