Zahraničí

Chlapec, kterého srazil soused, byl z dvojčat. Jeho matka promluvila o bolesti

Chlapec, kterého srazil soused, byl z dvojčat. Jeho matka promluvila o bolesti
Zdroj: Facebook: Polícia SR - Prešovský kraj

Čtyřletý Sebastián pravděpodobně doplatil na to, že se vytvořilo náledí před jeho bytovkou. Venku si užíval zimních radovánek, ale poté podle policie uklouzl a zajel pod kola sousedova auta, které v tu chvíli couvalo. Matka chlapce se podělila o zármutek, který prožívá po ztrátě milovaného dítěte.

Sebastián měl tři sourozence, mimo jiné i dvojče Miloše. Společně s maminkou Vierou žili v obci Petrová na východě Slovenska. Ve středu život malého chlapce vyhasl po střetu s automobilem VW Touareg, který řídil jejich soused.

Deník Nový Čas přinesl zpověď třiatřicetileté matky. Ta se při vzpomínce na tragický den neubránila slzám. "Sebastián stále chodil dovnitř a ven. Naposledy šel na toaletu, kterou máme venku. Já jsem šla za ním a najednou přiběhli sousedé s hroznou zprávou, že Sebastiánek spadl a přejelo ho auto," sdělila. 

Související obsah

Okolnosti neštěstí se pak dozvěděla od prešovských policistů. "Řekli mi pouze, že byl na kluzkém chodníku, jedna nožka se mu smýkla, spadl a potom do něho zacouvalo auto," dodala zdrcená matka, která se navzdory obrovské bolesti musí postarat o početnou rodinu.

Smrt Sebastiána otřásla celou vesnicí. Proto proti sedmapadesátiletému muži, který podle policie nehodu způsobil, bylo zahájeno trestní stíhání.

ZIMNÁ DETSKÁ RADOVÁNKA SKONČILA TRAGICKY Včera popoludní došlo na prístupovej ceste v osade obce Petrová, okres...

Posted by Polícia SR - Prešovský kraj on Thursday, December 9, 2021

Tragická nehoda, při níž zemřel chodec, se odehrála i letos v listopadu na Plzeňsku:

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz