Zajímavosti

Nezvykle silné datum 12. 12. 2021. Ideální den k seznámení, konfliktům se vyhněte

Nezvykle silné datum 12. 12. 2021. Ideální den k seznámení, konfliktům se vyhněte
Zdroj: Getty Images, TN.cz

Datum 12. 12. 2021 provází neobvyklá síla a je jen na vás, jak ji využijete. S průbojností doplněnou o optimismus se dostanete daleko, nepříjemným konfliktům se naopak rozhodně vyhněte. Sílu nedělního dne totiž musíte správně nasměrovat a použít, jinak vám přinese víc škody než užitku.

Nedělní den s datem 12. 12. 2021 je velmi silný, aktivní, průbojný a optimisticky nastavený. Proto je podle numeroložky Lenky Lippertové Suchardové lepší vydat tuto velikou energii směrem, který bude mít lehčí a zábavnější formu, než aby byla vedena tam, kde se bude dít něco nepříjemného, hádavého nebo kritizujícího.

"Pokud tato situace nastane, buď se ji snažte odklonit, anebo odejděte. Vyhýbejte se zdlouhavým diskuzím, abyste předešli konfliktům. Budete-li na sebe nebo na ostatní příliš přísní nebo je zaženete do kouta, může to poničit vztahy s mnoha lidmi i vaše postavení," varuje numeroložka.

Vše půjde velmi rychlým tempem a to, kam se dostanete, záleží jen na vaší soustředěnosti. "Chaos může určitě váš záměr zkomplikovat, na dlouho zamotat nebo zcela zablokovat. Uberete-li na tlaku a ztlumíte-li částečně svůj vnitřní oheň, pak se vše k vaší spokojenosti podaří nebo vyřeší," radí Lippertová Suchardová.

Související obsah

​V neděli většina lidí nemusí do zaměstnání. Vypustit byste proto měli veškeré rutinní práce a povinnosti. "Ať už sami nebo s rodinou, vytvořte si veselou atmosféru. Skákejte na trampolíně, tančete, sáňkujte, stavte sněhuláka, dejte průchod kreativitě a originalitě a vytvořte nové, speciální nebo barevně divoké vánoční cukroví či výzdobu," doporučuje numeroložka.

Co byste dnes naopak rozhodně neměli dělat, je zabývat se kritikou. Možná něco neběží podle vašich představ, ale spíše se zaměřte na přátelství, romantiku, uklidňující až ozdravné aktivity, pozitivní myšlenky a harmonické prostředí. Tím získáte energii, naději a snazší cestu. Díky naladění se na člověka nebo na vámi vybranou společnost a obratnému slovnímu vyjadřování dokážete nejlépe využít energii tohoto dne.

Prosinec celkově je finančně i jakkoli jinak výnosný, ale jen pokud budete citlivě vnímat vedení svého vnitřního hlasu, který vás bude buď jemně pošťuchovat, anebo kvůli "hluchotě" bombardovat. Pokud ani pak nezareagujete, může být tento měsíc spíše ztrátový. "Stále platí, že je třeba zdržet se nadměrného utrácení, ale lakomí být nemusíte. Investujete-li do nemovitosti, aby byla tato transakce úspěšná a vyplatila se vám, musíte si být jisti nejen původem nemovitosti s dostupnými dokumenty, ale také všemi, se kterými jednáte, například se stavitelem, prodejcem č bankéřem," upozorňuje Lippertová Suchardová.

Protože celý prosinec je veden ženskou energií, měly by ženy být podle numeroložky na sebe více opatrné, dopřát si čas pro sebe, nechat se hýčkat partnerem nebo v salónu krásy, popřípadě si alespoň odpočinout dle svých možností a přání. "Máte-li dceru, pak si uspořádejte holčičí den. Možná se budete muset postarat o zdraví své matky. Nebo jí alespoň častěji volejte či udělejte něčím radost. Pokud plánujete svatbu, je možné, že ji budete muset z náhlých důvodů odložit," dodává.

Speciálně v neděli můžete získat spoustu životadárné energie díky malým úsměvům i hlasitému smíchu od srdce. Nejenže se budete cítit dobře, ale můžete se díky tomu s někým seznámit ať už jen pro tuto chvíli, anebo si najdete nové přátelé, z nichž někteří zaujmou ve vašem životě velmi zvláštní místo. "Díky smíchu se vám navíc vylepší zdravotní i psychická kondice, uvolní se tělo, zaženete bolest a posílíte plíce. Ze všeho si zkrátka dělejte legraci, ale jen takovou, aby se to někoho osobně nedotklo a neublížilo mu to nejen emocionálně, ale i na fyzické úrovni," zakončuje Lippertová Suchardová.

lud, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz