Zahraničí

Kate a William ukázali vánoční fotku: Charlotte se i s bratry mění před očima

Kate a William ukázali vánoční fotku: Charlotte se i s bratry mění před očima
Princ William a vévodkyně Kate Zdroj: Profimedia

Kensingtonský palác na sociálních sítích ukázal vánoční fotku rodiny vévodkyně Kate a prince Williama. Manželé jsou na ní sympatičtí jako vždy. Příznivce především udivilo, jak rychle rostou jejich tři děti.

Osmiletý princ George, šestiletá princezna Charlotte a tříletý princ Louis. Všichni potomci vévodského páru z Cambridge se doslova mění před očima. A podle fanoušků královské rodiny to je nejvíc vidět na vánoční fotce, kterou v pátek zveřejnil Kensingtonský palác.

"Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou rádi, že mohou sdílet novou fotografii své rodiny," uvedl palác na sociálních sítích. Snímek vznikl během tajné dovolené v Jordánsku a objeví se na vánoční pohlednici, kterou Kate s Williamem každoročně rozesílají.

Související obsah

Výlet do blízkovýchodní země byl letos pravděpodobně jejich nejdelší, ale ne jediný. Srpen trávili s královnou Alžbětou II. na jejím panství Balmoral ve Skotsku, v září Kate učila děti řídit plachetnici v Norfolku.

"Jsou očividně rodinou, která zbožňuje trávit čas venku a v přírodě. Je krásné je vidět radovat se a užívat si sami sebe, když je u toho nikdo neruší," řekl portálu Vanity Fair zdroj z paláce. I z vánoční fotky láska a uvolněnost jenom číší.

Zdroj: instagram.com/dukeandduchessofcambridge
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz