Domácí

Opilá žena skončila třikrát na záchytce. Počtvrté už tam měli plno

Opilá žena skončila třikrát na záchytce. Počtvrté už tam měli plno
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Tišnovští policisté vyráželi do terénu v posledních 55 hodinách hned několikrát kvůli 34leté ženě. Ta se opila a byla v takovém stavu, že třikrát skončila na záchytce. Počtvrté už tam bylo ale plno.

Poprvé vyjížděli policisté k 34leté žena v sobotu odpoledne do Tišnova. "To nechtěla ukončit návštěvu v bytě známého. Při zadržení nadýchala 3,91 promile," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Druhý den se poté odehrál podobný scénář v Osikách. "Žena, která měla v dechu opět skoro čtyři promile, si vynucovala nedělní návštěvu v domě u příbuzných," doplnil Malášek.

Související obsah

Potřetí ji policisté odvezli na záchytku z Tišnova, kde se povalovala na chodbě bytového domu nedaleko svého bydliště a nájemníky obtěžovala. Při dechové zkoušce hlídka naměřila 3,83 promile. Ve stejný den krátce před půlnoci poté měla vyvádět v tišnovské místní části Trnec v bytě 50letého majitele.

Tentokrát se však na záchytku už nedostala. Ta byla totiž plně obsazená. "Policisté ji tedy předali příteli, který slíbil, že se o opilou ženu postará," uzavřel Malášek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz