Zahraničí

Lída zmizela před sedmi lety cestou z diskotéky. Teď našli v parku kosti

Slovenští policisté našli v Nitře lidské ostatky. Mohlo by se jednat o studentku, která v tamním parku zmizela před sedmi lety.

Park ve slovenské Nitře prohledávají policisté. Vykopali zde totiž ostatky lidského těla, a to sice dvě kosti. Podle informací TV Markíza by mohlo jít o ostatky studentky, která se v parku ztratila před sedmi lety. Policisté to zatím nepotvrdili.

Ľudmile Klementové bylo 21 let a studovala psychologii v Nitře. Zmizela ale 24. října 2014, od té doby o ní nejsou žádné informace.

Související obsah

​Odešla tehdy okolo půlnoci z diskotéky jen se svým mobilem, ze kterého ještě o půl třetí ráno volala. Měla prý namířeno za svým bývalým přítelem, tam ale prý nikdy nedošla. Bydlel za řekou, kam se dá dostat z centra města přes onen park.

Policisté našli ostatky v místě, kde byly kdysi staré podzemní sklepy. Dnes je místo součástí zahrádky restaurace. V době, kdy se mladá žena ztratila, byly sklepy neudržované a přespávali tu bezdomovci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz