Zahraničí

Při požáru domu v Londýně zemřely čtyři děti. Všechny měly být mladší pěti let

Při požáru domu v Londýně zemřely čtyři děti. Všechny měly být mladší pěti let
Zdroj: Profimedia

Při požáru domu v Suttonu v jižním Londýně zemřely čtyři malé děti, všechny by měly být ve věku do 5 let. Hasiči je vynesli z domu a okamžitě jim poskytli první pomoc, ve které pak pokračovaly posádky přivolaných sanitek. Ty je následně rozvezly do dvou nemocnic, kde byly prohlášeny za mrtvé. Příčina požáru zatím není známa.

Ve čtvrtek večer vyjíždělo do Suttonu v jižním Londýně osm hasičských vozů s 60 hasiči. V tu chvíli si zřejmě ještě nikdo neuměl představit, jaké tragické následky požár v jednom z tamních domů bude mít.

Když hasiči dorazili na místo, celé přízemí bylo pohlcené plameny. V dýchacích maskách vstoupili do domu, odkud vynesli ven čtyři malé děti. Podle deníku The Mirror by všechny měly být ve věku do pěti let a mezi sebou příbuzné.

Související obsah

​Ihned na místě je začali hasiči resuscitovat, posléze si je do péče převzali záchranáři, kteří pokračovali v oživování. Poté je rozvezli do nemocnic. Přes všechnu snahu o pomoc ale byly všechny čtyři děti prohlášeny za mrtvé.

"Toto je událost, která zanechala nás všechny v hlubokém smutku. Myslím na rodinu a přátele dětí, na celou místní komunitu a všechny, kteří jsou tímto požárem postiženi," řekl vyšetřovatel požárů Andy Roe. Příčina požáru se teprve zjišťuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz