Zajímavosti

Krach manželství Brzobohatých? Rozvod Ondřeje s Táňou je prý na spadnutí

Krach manželství Brzobohatých? Rozvod Ondřeje s Táňou je prý na spadnutí
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý | Zdroj: Profimedia

Manželství Ondřeje Gregora Brzobohatého a Taťány Gregor Brzobohaté se údajně po pěti letech řítí ke konci. Známý zpěvák a modelka se spolu už půl roku nefotí a ruku v ruce nebyli k vidění ani ve společnosti.

S informací o krachu vztahu Ondřeje a Taťány přišel portál Blesk s odvoláním na zdroje z jejich okolí. Nebude prý trvat dlouho, než se Brzobohatí rozvedou.

Zpěvák v minulosti přidával jednu zamilovanou fotku za druhou, stejnými snímky fanoušky zásobovala i Miss World 2006. Jenomže už několik měsíců se na jejich sociálních sítích žádné společné fotografie neobjevily. A někteří příznivci si všimli, že je možná něco v nepořádku.

"Velmi změněná, taková utrápená. Kde je jiskra v oku?" ptala se Eva u jednoho z posledních příspěvků Brzobohaté.

Související obsah

​Ondřej a Taťána se spolu dlouho neukázali ani ve společnosti, naposledy je paparazzi zachytili začátkem června. Listopadového vyhlášení Českého slavíka se sice zúčastnili oba, přišli ale každý zvlášť a v hledišti ani neseděli vedle sebe.

Dvojice se obrnila hradbou mlčení. Na dotazy TN.cz nereagoval ani Ondřej, ani Taťána. Telefon zavěsila i zpěvákova matka, herečka Hana Gregorová. "Nezlobte se," řekla jen.

Randit začali kolem roku 2013, svatbu měli v létě 2016 ve Strahovském klášteře v Praze.

Na reportáž o svatebním dni Brzobohatých, se podívejte ZDE:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz