Zajímavosti

Velký horoskop na rok 2022 podle znamení: Chopte se šance změnit svůj život

Velký horoskop na rok 2022 podle znamení: Chopte se šance změnit svůj život
Zdroj: Getty Images

V roce 2021 podle některých astrologických postavení neměl zůstal kámen na kameni. Rok měl přinést mnoho změn. Co pro jednotlivá znamení nachystal rok 2022, připravila pro TN.cz astroložka Hana Černá.

Beran

Čeká Vás příznivý rok po všech stránkách, ale hlavně po té profesní. Budete velmi aktivní a odvážní pokročit vpřed. Štěstí máte na své straně. Buďte tedy pracovití a nebojte se žádných výzev.

Vaše zdraví se bude během roku zlepšovat, jen je potřeba dbát na vyrovnání stresu fyzickou aktivitou, správným jídelníčkem, ale také odpočinkem. Rozhodně byste neměli přepínat své síly.

Ve vztazích očekávejte něco nového, co ale nemusí být trvalé, hlavně ne na pracovišti. Je třeba celkově pracovat na vztazích. Pokud budete s financemi zacházet opatrně, nemusíte se obávat nedostatku financí.

HOROSKOP NA MÍRU! Zjistěte, co v roce 2022 čeká právě vás!

Býk

Dosáhnete zaslouženého úspěchu, a hlavně finančního ohodnocení. Jen sami sobě důvěřujte, věřte vlastním silám a nenechte se nikým ovlivnit. Jedině tak se dostanete z místa, na kterém přešlapujete.

Budete řešit vztahy, a to jak pracovní, tak osobní. Můžete očekávat změny. Nebojte se jich, i když máte rádi stabilitu. V tomto roce je možný přivýdělek i vlastním koníčkem.

Na jaře se projeví vaše smyslnost, ale nové vztahy nemusí být kvalitní. Dejte raději přednost těm stálým. Co se týče zdraví, neměli byste zanedbat preventivní kontroly, můžete tak předejít zdravotním problémům, nebo je rovnou vyřešit.

Související obsah

Blíženci

Blížence čeká velmi příznivý rok, co se týká profesního růstu. Pozorujte a poslouchejte vše kolem vás. Získáte tak cenné informace a možnosti. Budete letos velmi aktivní, jen bude potřeba, abyste aspoň trochu zmírnili své pracovní tempo.

A také trochu zužte svůj široký okruh zájmů, jedině tak se vám podaří vybudovat to kvalitní. V období narozenin je vhodné jít za vysněnou prací. Rok je vhodný pro různé léčení, lékařské zákroky i operace. 

Blížence také čeká rok plný nových kontaktů. Nechte staré nefungující vztahy odeznít, ale současně budete mít kvalitní a uspokojující vztah. V mnohém se vám letos povede posun.

Rak

Váš život nabere správný směr, celkově se zklidní a budete pracovat na svých jistotách, snech a materiálním zabezpečení, které je pro vaše znamení velmi důležité.

Jen si dejte letos pozor na zdraví! Nezanedbávejte se, jinak vás mohou potkat zdravotní problémy. Počítejte také s tím, že rok má proměnlivá období. Nenechte se tím rozhodit, běžte stále vpřed a čeká vás velký úspěch. V dlouhodobých vztazích nastoupí uklidnění, u nových zamilovanost, ale budete chtít od vztahu víc.

Horoskop pro další znamení najdete na následující straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz