Zajímavosti

Srdci neporučíš. Mašlíková oznámila rok od rozchodu s manželem zásadní novinku

Srdci neporučíš. Mašlíková oznámila rok od rozchodu s manželem zásadní novinku
Zdroj: Petr Gebauer

Modelka Hana Mašlíková a MMA trenér André Reinders jsou po zhruba ročním odloučení opět spolu. O radostnou novinku se bývalá moderátorka Snídaně s Novou podělila s fanoušky na sociálních sítích. A připojila i dojemnou rodinnou fotku.

Je tomu už rok, co Hana Mašlíková a André Reinders oznámili rozchod. Manželství hvězdného páru delší dobu procházelo krizí, nakonec se dvojice rozhodla, že bude lepší, když se jejich cesty rozdělí.

V průběhu roku se ale začaly objevovat náznaky, že láska mezi Mašlíkovou a MMA trenérem možná tak úplně nevyhasla. Nyní přišla zpráva, na kterou fanoušci čekali. "Někteří to tušili, někdo bude v šoku a některé to asi dost naštve, ale po roce jsme se s @andre.reinders dali znovu dohromady. Opět tvoříme rodinu," oznámila modelka na facebooku.

Související obsah

​Z ročního odloučení se prý oba hodně poučili. "O naše manželství budeme mnohem víc pečovat, že ani v problémech a každodenních starostech a radostech nezapomeneme, co pro sebe znamenáme a co vše už jsme spolu zvládli. Děkuju ti, André, že jsi nepřestal bojovat za rodinu," dodala Mašlíková.

Ačkoliv vztah procházel krizí, ani jeden z manželů podle moderátorky naštěstí nenašel sílu na to, aby požádal o rozvod. "Zaplať pánbůh… Protože jinak bychom museli vystrojit v létě druhou svatbu. Takže jsme vlastně dost ušetřili," napsala šťastná modelka. Radostné oznámení doplnila snímkem s manželem a synem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz