Hvězdný pár zase spolu? MMA trenér zveřejnil rodinnou fotku

Hvězdný pár zase spolu? MMA trenér zveřejnil rodinnou fotku
Hana Mašlíková a André Reinders Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Facebook André Reinders

Manželství modelky Hany Mašlíkové a váženého trenéra Andrého Reinderse již delší dobu prochází krizí a jejich cesty se na začátku prosince rozdělily. Nyní česká MMA ikona upoutala pozornost společnou fotkou a srdečným citátem.

Reinders na facebook přidal selfie se svou manželkou a synem v pozadí. K fotce přidal vylepšený citát ruského filosofa Lva Nikolajeviče Tolstého:


“Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí. Já bych ještě dodal zdravá a spokojená rodina.“Jak jednou napsal Tolstoj: "Rodina je jednou z nevyhnutelnch podmnek tst." J bych jet dodal zdrav a spokojen rodina... Fotka: nor 2020 FAMILYTIME

Zveejnil(a) Andr Reinders dne Pondl 21. prosince 2020U snímku je však také uvedeno, že byl pořízen v únoru 2020. “Je to stará fotka a citát. Není to nic aktuálního v našem vztahu,“ komentoval příspěvek autor André Reinders a více se vyjadřovat nechtěl.


Věci zůstávají tak, jak jsou a návrat hvězdného páru se nekoná. Nicméně jako rodiče spolu oba dobře vycházejí a společně se soustředí na výchovu syna Andreáska. Reinders potvrdil, že Štědrý večer stráví spolu.


Související obsah
Ostatně stromek již mají nachystaný. Hana Mašlíková na sociální sítě nedávno přidala video z jeho zdobení s jasným poselstvím: „Udělat těm naším špuntům ty nejkrásnější Vánoce, to je poslání rodičů, ať je to mezi nimi jakékoli.“


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

New Orleans se zvedá, v noci vyhrálo na hřišti favorizovaného Utahu

Tým Tomáše Satoranského se v NBA začal zvedat. V posledních dvou zápasech porazil Washington a naposledy také Utah, který je na třetím místě Západní konference. Utkání skončilo 98:97 a Tomáš Satoranský odehrál necelých devět minut, během kterých zaznamenal jeden doskok a dvě asistence.