MMA

Hvězdný pár zase spolu? MMA trenér zveřejnil rodinnou fotku

Hvězdný pár zase spolu? MMA trenér zveřejnil rodinnou fotku
Hana Mašlíková a André Reinders | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Facebook André Reinders

Manželství modelky Hany Mašlíkové a váženého trenéra Andrého Reinderse již delší dobu prochází krizí a jejich cesty se na začátku prosince rozdělily. Nyní česká MMA ikona upoutala pozornost společnou fotkou a srdečným citátem.

Reinders na facebook přidal selfie se svou manželkou a synem v pozadí. K fotce přidal vylepšený citát ruského filosofa Lva Nikolajeviče Tolstého:


“Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí. Já bych ještě dodal zdravá a spokojená rodina.“Jak jednou napsal Tolstoj: "Rodina je jednou z nevyhnutelnch podmnek tst." J bych jet dodal zdrav a spokojen rodina... Fotka: nor 2020 FAMILYTIME

Zveejnil(a) Andr Reinders dne Pondl 21. prosince 2020U snímku je však také uvedeno, že byl pořízen v únoru 2020. “Je to stará fotka a citát. Není to nic aktuálního v našem vztahu,“ komentoval příspěvek autor André Reinders a více se vyjadřovat nechtěl.


Věci zůstávají tak, jak jsou a návrat hvězdného páru se nekoná. Nicméně jako rodiče spolu oba dobře vycházejí a společně se soustředí na výchovu syna Andreáska. Reinders potvrdil, že Štědrý večer stráví spolu.


Související obsah
Ostatně stromek již mají nachystaný. Hana Mašlíková na sociální sítě nedávno přidala video z jeho zdobení s jasným poselstvím: „Udělat těm naším špuntům ty nejkrásnější Vánoce, to je poslání rodičů, ať je to mezi nimi jakékoli.“


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události