Zajímavosti

TikTok sebral prvenství Googlu. Stal se nejnavštěvovanější stránkou světa

TikTok sebral prvenství Googlu. Stal se nejnavštěvovanější stránkou světa
Zdroj: Profimedia

Čínská platforma na sdílení videí TikTok se s více než miliardou aktivních uživatelů měsíčně stala nejnavštěvovanější internetovou stránkou na světě. V žebříčku si polepšila o šest míst, a sesadila tak i dosavadního lídra, kterým byl Google.

TikToku se podařilo dosáhnout vyšší návštěvnosti, než mají všechny služby Googlu dohromady, informuje portál Le Figaro. Ani internetový vyhledávač, mapy, zprávy nebo letenky internetovému gigantu nestačily.

Společnost ByteDance, majitel TikToku, Google sesadila a vůbec poprvé v historii se dostala na první místo žebříčku návštěvnosti.

Související obsah

​Platforma pro sdílení videí si proti loňskému roku polepšila o šest příček. Masivní nárůst popularity TikTok zaznamenal hlavně po vypuknutí koronavirové pandemie. Letos pak díky dalšímu vzestupu návštěvnosti na sociálních sítích naprosto dominoval. Na třetím místě za Googlem se umístil Facebook, následoval Microsoft, Apple, Amazon, Netflix, YouTube, Twitter a WhatsApp.

I naše zpravodajství můžete sledovat na TikToku. Pravidelně tam informujeme o důležitých událostech z domova i ze světa. Najdete nás pod uživatelským jménem televizninoviny –⁠ stejně jako na ostatních sociálních sítích. 

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz