Zajímavosti

Překvapení v přímém přenosu: "Jak jste tohle udělali?" Kloubková plakala dojetím

Oblíbená moderátorka TV Nova Kristina Kloubková ve čtvrtek slaví 45. narozeniny, a kolegové si proto pro ni během vysílání Snídaně s Novou připravili hned několik speciálních překvapení. Dostala krásné kytice, a dokonce si Martin Pouva přivstal, aby mohl své parťačce z Televizních novin poblahopřát. Největší šok ji ale čekal s příchodem speciálních hostů. Když viděla své rodiče, neubránila se slzám.

Čtvrteční vysílání Snídaně s Novou bylo plné emocí. Oblíbená moderátorka Kristina Kloubková, kterou diváci mohou vídat i v Televizních novinách po boku Martina Pouvy, slaví významné životní jubileum a kolegové nenechali její narozeniny bez povšimnutí. Přichystali si pro ni hned několik speciálních překvapení.

Dostala krásné kytice, největší překvapení ale moderátorku čekalo s příchodem speciálních hostů. Do studia zavítali své dceři popřát rodiče. Když je Kristina Kloubková spatřila i s pugétem rudých růží, dojetím se rozplakala. "Jak jste tohle udělali?" ptala se nevěřícně.

Okamžiky dojetí střídaly i výbuchy smíchu. Obzvlášť poté, co moderátor Pavel Svoboda prozradil, že Kristina slaví 45 let. "On řekne věk!" rýpla si maminka Kristiny a její poznámka nezůstala bez odpovědi. "Mami, nestyď se, já se také nestydím, že máš tak starou dceru," smála se Kloubková. "Ne, že já jsem tak stará," reagovala zase maminka.

Související obsah

​Moderátorka bojovala s emocemi, nakonec se však musela s příbuznými rozloučit. "Táta je kuchař a máma je baletka," pronesla ještě.

Tím ale "šokující" den pro Kristinu Kloubkovou neskončil. O několik minut později se objevil ve studiu i její kolega z Televizních novin Martin Pouva. Kvůli své parťačce si dokonce přivstal a vzal si speciální vánoční svetr. I on moderátorce přinesl krásnou kytici a jménem zpravodajství Kloubkové poděkoval. "Kdyby neexistovala, já bych si ji musel vymyslet," potěšil ji.

Na gratulaci Martina Pouvy se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz