Domácí

Šedesát růží a nečekaná omluva v živém vysílání! Borhyová byla v šoku

Herec Ondřej Sokol minulý týden během moderování soutěže Na lovu jen těžko potlačoval smích. Jeden ze soutěžících totiž tipoval, že moderátorka televize Nova Lucie Borhyová v roce 2018 oslavila šedesát let. Borhyové je přitom o dvacet let méně. Sokol se v úterý za svou reakci přišel nečekaně omluvit do živého vysílání Televizních novin. A přinesl s sebou i pugét, který byl symbolicky složen ze šedesáti růží.

Na moderování úterních Televizních novin Lucie Borhyová asi jen tak nezapomene. V jejich samotném závěru totiž najednou přišel do studia herec a moderátor Ondřej Sokol a přichystal jí pořádné překvapení.

Borhyová si nejdřív člověka za svými zády nevšímala a moderovala dál. "Říkala jsem si, co se to děje. Kdo to je, že by kameraman? Ten dostane vynadáno, to bude průser jako blázen. A teď vidím, že jde někdo ke mně. Říkám si, co se děje? Silvestr není a narozeniny nemám," popsala Borhyová po skončení Televizních novin, co se jí honilo hlavou.

Související obsah

Sokol přišel během toho, co Borhyová mluvila, a nesl s sebou obrovský pugét rudých růží. "Koupil jsem šedesát růží. Chtěl bych říct, že vím, že ti není šedesát let. Myslím, že to ví každý v téhle republice. Jenom ten pán, se kterým jsem mluvil, to nevěděl," začal svou omluvu Sokol. Podle Sokola se zjistilo, že soutěžící Luboš z pořadu Na lovu byl vojákem z povolání. "Takže jediné ženy, které zná, jsou paní Mariánka, matka pluku, Xena a major Hulihanová," vysvětloval Sokol, jak je možné, že soutěžící neznal věk Borhyové.

Borhyová se Sokolovu vysvětlení zasmála. "Myslím, že byl jenom hrozně nervózní. Mně ho bylo líto," řekla Borhyová s tím, že je Sokolova omluva milá a dál už se jenom radovala z růží, které dostala.

@tvnovaofficial

? Ondra Sokol překvapil Lucku Borhyovou ve studiu @televizninoviny. ##televizninoviny ##sokol ##borhyova ##prekvapeni ##ruze ##nalovu

♬ původní zvuk - TV Nova

Video s odpověďmi soutěžícího Luboše minulý týden obletělo internet. Pobavilo například moderátora Leoše Mareše. "Když máš formu. Všechno nejlepší, Lucie Borhyová," napsal Mareš na instagramu. Borhyová však vzala celou situaci s humorem. "Děkuji za všechna přáníčka a na zdraví. No, je vidět, že jsem v tý televizi fakt asi už dlouho," reagovala na stejné sociální síti.

Všechny epizody soutěžní show Na lovu sledujte na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz