Zahraničí

Rodiče hollywoodské herečky našli mrtvé. Jejich smrt je záhadou

Rodiče hollywoodské herečky našli mrtvé. Jejich smrt je záhadou
Zdroj: CraSH/imageSPACE/Sipa USA/Profimedia

Americká herečka Alicia Wittová (46) truchlí nad ztrátou matky i otce. Těla rodičů našel v pondělí příbuzný v jejich domě v Massachusetts. Není však jasné, proč dvojice zemřela. Podle policie zatím nic nenasvědčuje tomu, že by do smrti manželů mohl být někdo zapletený.

Těla Roberta (87) a Diane (75) Wittových objevil ve worcesterské rezidenci jeden z příbuzných, kterého do domu vyslala sama herečka. O svých rodičích prý několik dní neslyšela, a tak chtěla, aby je pro jistotu navštívil, informuje New York Post.

"Oslovila jsem bratrance, který žije blízko mých rodičů, aby je zkontroloval. Výsledek byl bohužel nepředstavitelný," uvedla Wittová v prohlášení zveřejněném v úterý večer. "Žádám v tuto chvíli o trochu soukromí, abych mohla truchlit," dodala s tím, že se potřebuje s tragickou událostí nějak srovnat.

Poručík Sean Murtha z worcesterské policie řekl místním médiím, že policie v domě nenarazila na žádné podezřelé stopy, které by nasvědčovaly možné vraždě.

Související obsah

​V médiích se začaly objevovat spekulace, že pár se mohl otrávit jedovatými zplodinami při vytápění domu. Hasiči však kontrolovali ovzduší uvnitř budovy a žádné podezřelé hodnoty nenaměřili.

Podle sousedů se manželé potýkali s blíže nespecifikovanými zdravotními problémy. Přesnou příčinu smrti ale určí až pitva.

Wittovi žili ve Worcesteru po celá desetiletí a oba před odchodem do důchodu pracovali jako středoškolští učitelé. Kromě Alicie mají Wittovi ještě syna Iana. Obě děti se našly v herectví. Alicia Wittová se proslavila v polovině 80. let poté, co ji objevil režisér David Lynch. V roce 1984 si zahrála v původním filmu Duna a poté se objevila i v kultovním seriálu Městečko Twin Peaks.

Zrzavá herečka také hostovala v seriálech jako Živí mrtví, Rodina Sopránů nebo Dva a půl chlapa. Z filmových titulů stojí za zmínku Vanilkové nebe, romantická komedie Láska s výstrahou nebo Poslední prázdniny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz