Zahraničí

Rodiče konečně vědí, co se stalo. Jejich 21 let nezvěstné děti našel youtuber

Rodiče konečně vědí, co se stalo. Jejich 21 let nezvěstné děti našel youtuber
Zdroj: Sheriff Steve Page

Youtuber Jeremy Beau Sides pomohl vyřešit 21 let starý případ zmizelé dvojice teenagerů Erin Fosterové (†18) a Jeremyho Bechtela (†17). Muž, který se na internetu prezentuje jako potápěč, hledač pokladů a hledač lidí, jejich těla našel na dně řeky v Tennessee. Rodiny se tak díky němu konečně dozvěděly, co se s dětmi vlastně stalo.

Dlouhých 21 let trvalo, než se konečně podařilo objasnit záhadu zmizení osmnáctileté Erin Fosterové a o rok mladšího Jeremyho Bechtela. Dvojice zmizela v dubnu roku 2000 a policisté až doposud neměli žádné stopy. Jeremymu se ale podařilo něco naprosto nečekaného. Těla teenagerů našel na dně řeky v Tennessee, informuje CNN.

Youtuber narazil na případ náhodou při projíždění databáze nezvěstných lidí. Zjistil, že naposledy dvojici spatřili v autě, které patřilo Erin. Pátrání ho dovedlo až do města, kde dvojice bydlela. Zjistil, že nedaleko místa protéká řeka.

Jeremy se prezentuje jako člověk, který rád pracuje sám. Vzal proto všechno svoje vybavení a zkusil štěstí. Jeho první pokus najít vůz nevyšel. Video, které v řece Calfkiller pořídil, se ale dostalo až do rukou šerifa. Steve Page případ znovu prošel a doporučil Sidesovi hledat v jiném vodním úseku. Když se Jeremy ponořil znovu, zůstal jako opařený.

Související obsah

​Našel automobil Erin Fosterové. Na předních sedadlech se nacházely i ostatky dvojice. Okamžitě na místo přivolal policii, která si případ převzala.

"Ten objev byl úžasný, ale zároveň velmi smutný, protože zemřeli dva mladí lidé," řekl novinářům Jeremy. Je ale rád, že pravda vyšla najevo a příbuzní se nebudou muset zbytečně trápit a upínat na představu, že se někdy zmizelé děti možná vrátí.

Policie nález vozidla potvrdila a bude se snažit zjistit, co přesně se stalo. Ještě také čeká na definitivní potvrzení identifikace obou těl. Hlavním vyšetřovatelem se stal John Meadows, který byl spolužákem obětí.

Na tento okamžik Jeremy Sides nikdy nezapomene:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz