Zahraničí

Královské dítko v celé své kráse: Harry a Meghan ukázali první fotku Lilibet

Královské dítko v celé své kráse: Harry a Meghan ukázali první fotku Lilibet
Zdroj: Profimedia

Princ Harry a jeho manželka, bývalá herečka Meghan Markleová, poprvé zveřejnili fotografii dcerky Lilibet. Za snímek, který zachycuje celou rodinu, stojí dvorní fotograf páru Alexi Lubomirski.

Pár zveřejnil rodinnou fotografii jako vánoční přání pro své fanoušky. Kromě Harryho a Meghan je na fotografii také jejich syn Archie a dcerka Lilibet, kterou rodiče ukázali světu poprvé.

Za fotkou stojí dvorní fotograf páru Alexi Lubomirski, který rodinný okamžik zachytil přímo v domě královského páru v americké Kalifornii. "Toto je jeden z těch vzácných a speciálních projektů, u kterých má člověk to štěstí, že je jejich součástí," napsal fotograf.

https://www.instagram.com/p/CX1ANa6OTCU/

"V tomto roce jsme přivítali dceru Lilibet. Archie z nás udělal mámu a tátu a Lili z nás udělala rodinu," stojí na vánočním přání, jehož součástí je právě zmíněná fotografie.

Lilibet se narodila letos v červnu. Harry s Meghan ji pojmenovali po královně Alžbětě II., které se přezdívá právě Lilibet, a také po zesnulé Harryho matce, princezně Dianě. Dívenky celé jméno zní Lilibet Diana Mountbattenová-Windsorová. 

První foto malé Lilibet! Fanoušci věří, že Meghan ukázala dceru omylem (4/2021):

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz