Zajímavosti

Zoo Praha se raduje z vánoční nadílky. Návštěvníci donesli zvířatům plno jídla

Zoo Praha se raduje z vánoční nadílky. Návštěvníci donesli zvířatům plno jídla
Zdroj: Facebook Zoo Praha

Zvířata z pražské zoo se na Štědrý den dočkala bohaté nadílky. Návštěvníci jim přinesli stovky kil jablek, mrkví, pečiva, desítky kil ořechů a další pochutiny. Zoo Praha o tom informovala na facebooku.

Zoo Praha měla otevřeno i na Štědrý den, vstupenku si lidé mohli zakoupit od 9:00 do 14:00, než se zavřely pokladny. Za tu dobu přišlo více než pět tisíc návštěvníků, kteří si mohli poslechnout komentované krmení klokanů nebo tučňáků. Na programu bylo také vystoupení lachtanů.

Související obsah

Lidé do zoo nepřišli s prázdnou, přinesli zvířatům plno jídla. "Všem moc děkujeme za krásná vánoční přání, a především za jedlé dárky pro zvířata!" napsala pražská zoo ve čtvrtek odpoledne na facebooku.

Návštěvníci donesli například 680 kilo jablek, 560 kilo mrkví a 530 kilo pečiva. V nadílce nechyběly ani ořechy, těch lidé donesli skoro 70 kilo. Zvířata si budou moci pochutnat také na banánech, pomerančích, piškotech a dalších lahůdkách.

Po celou otevírací dobu měli návštěvníci mladší 15 let vstupné pouze za jednu korunu. V ostatní dny bude zoo otevřena ve standardních časech, tedy od 9:00 do 16:00. Návštěvníci mohou v dalších dnech donést i nevyužité vánoční stromky, které rovněž poslouží jako krmivo pro zvířata.

Tipy na výlet: Tyto české ZOO stojí za návštěvu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz