Zajímavosti

Spekulace potvrzeny. Bagárová ohlásila konec vztahu s Muradovem

Spekulace potvrzeny. Bagárová ohlásila konec vztahu s Muradovem
Zdroj: Instagram @bagarovamonika

Zpěvačka a porotkyně pěvecké soutěže Superstar Monika Bagárová už netvoří pár s Machmudem Muradovem. Smutnou novinku zpěvačka na Boží hod oznámila svým fanouškům na instagramu.

Bagárová v sobotu potvrdila spekulace o tom, že už se zápasníkem MMA a otcem její dcery Ruminky netvoří pár. "Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z vás nám držela palce," napsala zpěvačka na instagram k rodinné fotce.

Související obsah

Důvodů pro rozchod prý bylo několik, ale ani jeden Bagárová neuvedla. "Oba se budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," uvedla Bagárová s tím, že pro ni není jednoduché o konci vztahu mluvit.

Bagárová se podle svých slov na nějakou dobu stahuje ze sociálních sítí, aby se "mohla dát dohromady". "Věřím, že na nás budete myslet a že mi to odpustíte," dodala zpěvačka a slíbila fanouškům, že se zase brzy "uvidí". 

Zápasník Muradov se k rozchodu s Bagárovu na svých sociálních sítích zatím nevyjádřil. Štědrý den trávil v zahraničí silovým a kondičním tréninkem. A jak sdílel ve svém příběhu v aplikaci Instagram, s malou Ruminkou si ve sváteční den alespoň zavolal přes videohovor. 

Dojemné momenty. Podívejte se, jak Monika s Machmudem čekali na narození dcery (říjen 2020): 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz