Domácí

Je to náročné, řekla Bagárová o odloučení s Muradovem. Na dítě je sama

Je to náročné, řekla Bagárová o odloučení s Muradovem. Na dítě je sama
Zdroj: Instagram

Oblíbená zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová to v poslední době nemá příliš lehké. Její partner, MMA zápasník, Machmud Muradov, nyní tráví většinu času v Uzbekistánu, kde založil vlastní organizaci. Péče o malou Ruminku tak zůstává především na Monice. Ta uznává, že je to náročné, Muradova chce ale podporovat v jeho snech.

Muradov oznámil již na jaře, že v Uzbekistánu založil vlastní MMA organizaci TAMERLAN. A zatímco se ve své rodné zemi věnuje práci, jeho partnerka Monika Bagárová se sama stará o jejich dceru Ruminku. Do toho stále pracuje, kromě porotkyně pěvecké show SuperStar například spolupracuje s kapelou SLZA, s níž vydává novou píseň Červánky.

Přes všechen zápřah však odmítá pomoc v podobě profesionální chůvy. S Ruminkou jí tak vypomáhají pouze její rodiče, kteří za ní jezdí z Brna. Zpěvačka si ale dokáže poradit i sama a skloubit mateřství s pracovním životem jí nedělá problém, jak dokazují její příspěvky na instagramu.

https://www.instagram.com/p/CTxZCNAIpGM/?utm_source=ig_web_copy_link

Odloučení s Muradovem je pro ni ale náročné. "Voláme si každý den hned několikrát, takže jsme stále v kontaktu. Samozřejmě odloučení není nikdy jednoduchý. Je to náročný a je nám samozřejmě smutno," řekla zpěvačka v rozhovoru pro Super.cz.

Projekt svého partnera přesto podporuje. "Já ho podporuji ve všem, co dělá, v jeho snech. Vždy když se vrátí, tak nám to maximálně vynahradí a je to hrozně krásný. Samozřejmě když odlítá, tak brečíme, ale těšíme se zase na sebe," dodala.

Související obsah

​Popírá, že by jejich vztah procházel krizí. "Možná to tak mohlo působit právě kvůli tomu, že byl můj partner dlouho pryč, ale jsme rodina a držíme při sobě, jsme spolu a upřímně ani nevím, kde se vzaly tyto spekulace o tom, že by to tak nemělo být," vysvětlila.

Na jaře byli Bagárová s Muradovem odloučeni dokonce více než dva měsíce. Zdržely ho kromě pracovních povinností také cestovní restrikce a rodinné důvody. "Na začátku jsem měl problém odletět, ale pak doma někdo onemocněl a musel jsem tam být, proto jsem tam zůstal tak dlouho," prozradil na konci dubna zápasník.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz