Zajímavosti

Vánoční fotka Beckhamových baví internet. Fotbalista závidí svým synům

Vánoční fotka Beckhamových baví internet. Fotbalista závidí svým synům
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv není David Beckham žádný podmírák, přesto už jej předrostli všichni jeho synové. Na rodinném vánočním snímku se tak rozdíl snaží vtipně dorovnat. Zaregistrovali to jeho všímaví fanoušci na Instagramu.

Fotbalová legenda David Beckham (46 let) pobavil fanoušky vánoční fotkou na instagramu. Ti si všimli, že vedle svého vyššího syna Romea stojí na špičkách, aby nevypadal tak malý. 

David měří okolo 180 cm, což je v Británii průměrná výška mužů. Nicméně, když se Romeo k někomu postaví, vypadá vedle něj jak obr. "Davide, žárlíš na výšku svého syna?" píše jeden z uživatelů Instagramu pod fotku. Další podle webu The Sun napsal: "Počkat, David stojí na špičkách!!??" 

Související obsah

​Na společné fotce to všem velmi sluší. Jsou oblečeni v nejlepších slavnostních outfitech, a v pozadí za nimi svítí perfektně ozdobený vánoční strom. "Vánoční pozdravy od Beckhamových," napsala pod fotku Davidova manželka Victoria (47 let). 

Victoria měla elegantní zelené šaty. Jejich dcera Harper (9 let) se na fotce usmívá v modrých šatech, zatímco mužská část rodiny měla obleky s kravatami. Většina jejich fanoušků byla vánočními fotkami potěšena. "Miluji tuto rodinu," napsal uživatel Instagramu.

Podívejte se do galerie, jak probíhaly Vánoce v rodině Beckhamových. Snímek s Davidem na špičkách je první:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz