Zajímavosti

Harry Potter přiznal lásku ke starší kolegyni. Vyznal se jí v dopise

Harry Potter přiznal lásku ke starší kolegyni. Vyznal se jí v dopise
Daniel Radcliffe a Helena Bonham Carterová na natáčení Harryho Pottera | Zdroj: Profimedia

Daniel Radcliffe, představitel filmového Harryho Pottera, se při natáčení zamiloval do Heleny Bonham Carterové. Smrtijedku Bellatrix Lestrangeovou poprvé ztvárnila ve Fénixově řádu, když bylo Radcliffovi 17 a jí 40 let. Herec jí dokonce napsal milostný dopis.

Na filmovém plátně mu sice chladnokrevně zavraždila kmotra Siriuse Blacka, když ale kamery zhasly, jeho srdce tlouklo jenom pro ni. Daniel Radcliffe po letech přiznal, že se na natáčení Harryho Pottera zamiloval do Heleny Bonham Carterové.

Červená knihovna se nekonala, dvojici totiž dělí nezanedbatelný věkový rozdíl a Radcliffe byl v té době ještě nezletilý. Starší kolegyni ale vyznal lásku v milostném dopise, který Carterová ukázala v novoročním speciálu Harry Potter: Návrat do Bradavic.

Jak upozornil portál Insider, herec ho na její přání přečetl. "Drahá HBC. Bylo mi potěšením s tebou hrát a posloužit ti –⁠ tím myslím to, že jsem ti vždycky držel kávu. Miluji tě a přál bych si, abych se narodil o 10 let dřív, potom bych u tebe možná měl šanci. Hodně lásky a díky, že jsi tak cool," napsal Radcliffe.

Související obsah

Helena Bonham​ Carterová dlouhá léta tvořila pár s režisérem Timem Burtonem, rozešli se v roce 2014. V roce 2019 se dala dohromady s norským spisovatelem Ryem Dagem Holmboem. Ten je o 21 let mladší.

Radcliffe prohlásil, že na období s Potterem moc rád vzpomíná. Se slavnou postavou čarodějnického učně dospěl a "v Bradavicích" zažil první polibek i lásky. "Je s tím spojená každá část mého života, souvisí s tím můj první polibek a měl jsem tam i první přítelkyně," uvedl.

Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz