Zahraničí

Harry a Meghan chtějí prodat sídlo za stamiliony. Nejsou v něm spokojení

Harry a Meghan chtějí prodat sídlo za stamiliony. Nejsou v něm spokojení
Princ Harry s vévodkyní Meghan. Zdroj: Profimedia

Princ Harry a vévodkyně Meghan chtějí prodat své sídlo v kalifornském Montecitu. Obří pozemek stojí 11 milionů liber (asi 325 435 000 korun). S obřím domem, ve kterém strávili zatím 18 měsíců, nejsou spokojení.

Devítipokojový dům, ve kterém Harry a Meghan vychovávají své dvě děti, bude na prodej. Se sídlem totiž nejsou spokojení, napsal deník Daily Mirror.

Kromě devíti pokojů je v sídle tělocvična, bazén a tenisový kurt. Páru se v něm ale přesto nelíbí. Jsou sice spokojení s oblastí Montecito, z pozemku obklopeného borovicemi a cypřiši ale nejsou nadšení.

Související obsah

Meghan a Harry se tedy údajně dívají po jiném domě v okolí. "Přemýšlí, že ten dům prodají. Kvůli tomu, kdo jsou, ale na trh nepůjde. Ukazují ho pouze lidem, kteří mají peníze a jsou seriózní zájemci," řekl utajený zdroj britskému deníku. "Chtějí zůstat v Montecitu, ale nejsou nadšení z domu a jeho lokality," dodal další.  

Dům koupil pár v červnu roku 2020 za 11 milionů liber (asi 325 435 000 korun). Je v něm například 16 koupelen, kancelář, knihovna, soukromé hřiště na hraní, sauna, kino, sklep s víny a garáž pro pět aut. Natočili v něm slavný rozhovor s Oprah Winfreyovou.

Na ukázku rozhovoru, se podívejte ZDE:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz